Komentāri
Noskaidrots, cik pārbaudes spēļu aizvadīs Rīgas ”Dinamo”
Foto: LETA

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” pirms jaunās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas aizvadīs 11 pārbaudes spēles, informē klubs.

Nākamā KHL sezona sāksies 22.augustā, bet Rīgas “Dinamo” gatavošanos jaunajai sezonai sāks jūlija sākumā, vispirms veicot medicīniskās pārbaudes, kā arī trenējoties Piņķos un Jūrmalā, bet pēc tam aizvadīs tradicionālo treniņnometni Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā.

Pirmās pārbaudes spēles Rīgas “Dinamo” aizvadīs Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, kur no 26. līdz 30.jūlijam piedalīsies piecu komandu turnīrā ar nosaukumu Minskas kauss. Tajā bez Latvijas vienības spēlēs arī Baltkrievijas vicečempioni Minskas “Yunotj”, kā arī trīs KHL klubi – Maskavas “Dynamo”, Jaroslavļas “Lokomotiv” un Hantimansijskas “Yugra”. Visas komandas aizvadīs viena apļa turnīru, katrai nospēlējot četrus mačus.

Savukārt no 8. līdz 10. augustam Rīgas “Dinamo” piedalīsies starptautiskā hokeja turnīrā Vācijas pilsētā Kaselē “Wingas Cup”. Tajā bez rīdziniekiem sacentīsies arī Slovākijas klubs Bratislavas “Slovan”, Maskavas apgabala “Vityaz” un saimniece Kaseles “Huskies” no Vācijas otrās līgas. Šajā pārbaudes turnīrā tiks aizvadīts viens aplis, līdz ar to katrai no vienībām nospēlējot trīs mačus.

Visbeidzot no 13. līdz 17.augustam “Arēnā Rīga” norisināsies tradicionālais starptautiskais hokeja turnīrs, ko organizē tieši Latvijas klubs. Tajā piedalīsies “Lokomotiv”, Kazaņas “Ak Bars” un Baltkrievijas komanda Minskas “Dinamo”, vienībām vispirms aizvadot viena apļa turnīru, bet pēc tam cīnoties par vietām. Tādējādi katram klubam būs pa četrām spēlēm. Līdz ar to no 11 pārbaudes mačiem Rīgas “Dinamo” tikai četrus aizvadīs savā laukumā.

Lasi vēl