Komentāri
Ņiživijs atbrīvots no MHL komandas Rīga galvenā trenera amata
Foto: LETA ()

Kādreizējais hokejists Aleksandrs Ņiživijs atbrīvots no Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Latvijas komandas Rīga galvenā trenera amata, informē šīs vienības mātes klubs Rīgas Dinamo.

Pašlaik 40 gadus vecais Ņiživijs par Rīgas galveno treneri tika iecelts pirms šīs sezonas, tajā nomainot Ronaldu Ozoliņu. Starp abiem speciālistiem notika rokāde, jo iepriekš Ņiživijs strādāja par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas Dinamo galvenā trenera palīgu, bet no šīs sezonas šo pozīciju ieņēma Ozoliņš.

AS Dinamo Rīga padome izvērtēja Rīga komandas sniegumu MHL čempionāta 22 spēlēs, atzīstot to par neapmierinošu un atbrīvojot Ņiživiju no amata, bet turpmāk šis speciālists pildīs asistenta pienākumus, jo galvenā trenera postenī atgriezies Ozoliņš.

Rīga, kas MHL čempionātā pašlaik piedzīvojusi jau desmit neveiksmes pēc kārtas, ar astoņiem punktiem 22 mačos ieņem pēdējo, 15., vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.

Šosezon Rīga regulārajā turnīrā spējusi gūt tikai divas uzvaras.

Pašlaik 43 gadus vecais Ozoliņš Rīga vienībā strādā kopš 2011.gada, bet iepriekšējās divas sezonas viņš bija tās galvenais treneris, vienreiz vienību aizvedot līdz izslēgšanas turnīram.

Ņiživijs profesionāla hokejista karjeru noslēdza vien 2014.gadā, bet uzreiz kļuva par Rīgas Dinamo galvenā trenera palīgu, šajā amatā nostrādājot divus gadus.

Lasi vēl