Sakāpinātas emocijas, kas beidzas ar četriem spēlētājiem uz noraidīto soliņa: ”Rangers” un ”Capitals” spēle vilties skatītājiem nelika

AP/SCANPIX

Karstas emocijas skatītājiem sagādājusi NHL vienību Ņujorkas ”Rangers” un Vašingtonas ”Capitals” savstarpējā spēle, kurā, pirmkārt, ”Rangers” vienībai veselas divas reizes izdevās atspēlēt divu vārtu starpību, kā arī trešajā periodā spēlētāju nervi vairs neizturēja un pie laukuma apmales notika masu saķeršanās.

Epizodē aizsākās ar it kā ar parastu spēka paņēmienu pret kādu no ”Rangers” hokejistiem, kurš pēc tā izdarīšanas satvēra pretinieku un vēlējās atriebties. Mazliet pēcāk notikuma vietu aplenca teju visi laukuma spēlētāji un ”izrāde” varēja sākties – galvenās lomas tajā spēlēja ”Capitals” aizsargs Mats Niskanens un ”Rangers” uzbrucējs Raiens Stroms. Šie divi spēlētāji bija vienīgie, kuri pavisam oficiāli nometa cimdus kautiņam.

Spēle bija ārkārtīgi aizraujoša un noslēdzās ar rezultātu 6:5 ”Capitals” labā, uzvaras vārtus papildlaika piektajā minūtē guva Jevgēņijs Kuzņecovs.