Komentāri
NHL zvaigzne Krosbijs guvis smadzeņu satricinājumu
Foto: AP/ SCANPIX ()

Nacionālās hokeja līgas (NHL) zvaigzne Sidnijs Krosbijs guvis smadzeņu satricinājumu, tāpēc šobrīd nav zināms, kad Pitsburgas Penguins līderis varēs spēlēt.

Krosbijs sestdien izlaida Stenlija kausa īpašnieku Penguins pārbaudes spēli pret Kolumbusas “Blue Jackets”, jo nav juties labi, paziņojis kluba ģenerālmenedžeris Džims Razerfords.

Pirmdien viņam veiktas ārstu pārbaudes, kurās konstatēts, ka hokejists guvis smadzeņu satricinājumu. Šobrīd vēl nav zināms, kad viņš varētu atgriezties uz ledus, jo uzbrucējam tiks veiktas papildu pārbaudes, kurās tiks iegūta sīkāka informācija. Penguins jauno NHL sezonu sāks ceturtdien mājās pret Vašingtonas Capitals. Krosbijs aizvadītajā sezonā palīdzēja Pitsburgas komandai tikt pie Stenlija kausa. Viņš tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju.

Savukārt septembra nogalē Krosbijs palīdzēja Kanādas izlasei izcīnīt Pasaules kausu, kurā viņš tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju. Šī nav pirmā reize, kad Krosbijs iedzīvojas smadzeņu satricinājumā, jo iepriekš karjerā viņš šādas traumas dēļ bija spiests vairākkārt ilgstoši nespēlēt.

NHL sezona sāksies trešdien. No Latvijas hokejistiem to sāks tikai Zemgus Girgensons, kurš sāks savu ceturto sezonu Bufalo Sabres komandā.

Lasi vēl