NHL izslēgšanas spēļu sakāpinātās emocijas – sitieniem un spēka paņēmieniem bagāta spēle starp “Bruins” un “Maple Leafs”

Pievienot komentāru
NHL izslēgšanas spēļu sakāpinātās emocijas – sitieniem un spēka paņēmieniem bagāta spēle starp “Bruins” un “Maple Leafs”
AP/SCANPIX

NHL izslēgšanas spēļu sērijas ir tikko sākušās, bet laukumā jau valda sakāpinātas emocijas un cīņas starp komandām paliek arvien fiziskākas.

Hokejs ir fiziski smaga spēle un nevienu mirkli nedrīkst zaudēt modrību, jo tad var attapties ar seju ledus. Sestdienas nakts mačā starp Bostonas “Bruins” un Toronto “Maple Leafs” abas komandas nekautrējās no spēka spēles. Izslēgšanas spēlēs pretinieks netiek saudzēts, taču ir jāmāk pretinieku apturēt efektīgi, bet noteikumu robežās.

Vairākas sakāpinātām emocijām bagātās epizodes noveda līdz asumiem abu komandu starpā. Daudzi līdzjutēji uzskata, ka tiesneši zaudēja kontroli pār spēli, citi uzsver, ka šādi izskatās īstā cīņa par čempionu trofeju.

Abu komandu pirmās kārtas sērijas otrajā mačā uzvaru ar 4:1 svinēja “Bruins”. Bostonas vienības labā ar vārtiem atzīmējās Čārlijs Koils, Breds Maršāns, Dentons Heinens un Patriss Beržerons, kamēr “Maple Leafs” rindās vienīgos vārtus guva Nazems Kadri.