Žurnālists: “Blue Jackets” rīcībā ir sliktākais vārtsargu tandēms līgā

1 komentārs
Žurnālists: “Blue Jackets” rīcībā ir sliktākais vārtsargu tandēms līgā
AFP/SCANPIX

“Yahoo Sports Canada” žurnālists Raiens Lamberts savā pēdējā publikācijā paudis uzskatu, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargu līnija ir sliktākā visā līgā.

Kā zināms, maijā komanda parakstīja viena gada līgumu ar latviešu vārtsargu Elvi Merzļikinu. Paredzams, ka 25 gadus vecais hokejists vietu “Blue Jackets” vārtos dalīs ar somu vienaudzi Jūnasu Korpisalo, kurš Kolumbusā atrodas jau piecas sezonas, pildot otrā vārtsarga lomu.

Šovasar klubu pameta tā ilggadējais pirmais vārtsargs Sergejs Bobrovskis, kurš karjeru turpinās Floridas “Panthers”.

Ceturtdien žurnālists publicēja rakstu, kurā atbild uz lasītāju uzdotajiem jautājumiem. Vienā to tiem tika vaicāts, kāds ir labākais “Blue Jackets” sezonas scenārijs gadījumā, ja vārtsargu līnija ir labā līmenī.

“Atkarīgs no tā, ko mēs uzskatām par labu, taču domāju, ka esošais tandēms ir sliktākais līgā, ” atzīst Lamberts.

“Korpisalu pēdējās divās sezonās atvairījis 89,7% pretinieku metienu, savukārt Merzļikins nekad nav spēlējis Ziemeļamerikā. Ja runājam par Merzļikinu, kuram ir redzama nākotne līgā, prasīt no viņa labu sniegumu pirmajā sezonā pret NHL zvaigznēm būtu par daudz.”

“Tuvākās prognozes viņa sniegumam varētu būt ap vidējo līgā. Tas nozīmē, ka labākajā gadījumā es redzu Kolumbusu kā vienu no izslēgšanas spēļu zonas apakšgala komandām. ”

Aizvadītajā sezonā “Blue Jackets” izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā četrās spēlēs negaidīti pārspēja regulārās sezonas līderi Tampabejas “Lightning”, taču nākamajā kārtā piekāpās Bostonas “Bruins”.