Znaroks un Vītoliņš negaidīti kļūst par Sanktpēterburgas SKA treneriem

0 Komentāru
Znaroks un Vītoliņš negaidīti kļūst par Sanktpēterburgas SKA treneriem
Foto: TASS/SCANPIX

Par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Sanktpēterburgas SKA galveno treneri oficiāli apstiprināts Oļegs Znaroks. Līgums ar Znaroku, kurš ir arī pašreizējais Krievijas izlases galvenais treneris, noslēgts uz diviem gadiem.

Savukārt kā viens no Znaroka palīgiem apstiprināts latviešu speciālists Harijs Vītoliņš, kurš šādus pienākumus pilda arī Krievijas valstsvienībā. Tāpat SKA kluba treneru kolektīvā strādās arī Vladimirs Fedosovs.

Pašlaik 53 gadus vecais Znaroks hokeja klubus nav vadījis kopš 2014.gada, kad viņš ar Maskavas Dynamo komandu cieta zaudējumu Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā. Pēc tam viņa pienākumus šajā vienībā pārņēma tieši Vītoliņš, taču pagājušā gada izskaņā viņš no sava amata tika atbrīvots.

Znaroks 2014.gadā tika apstiprināts par Krievijas izlases galveno treneri, noslēdzot četru gadu līgumu, un uzreiz to togad aizveda līdz pasaules čempionu titulam, bet iepriekšējos divos čempionātos šī valstsvienība ieguva attiecīgi sudrabu un bronzu.

Šī gada sākumā Znaroks kļuva par SKA treneru štāba padomdevēju. No 2006. līdz 2011.gadam Znaroks bija Latvijas valstsvienības galvenais treneris, tomēr pēc neveiksmīgā pasaules čempionāta, kad komanda ar lielām mokām saglabāja vietu augstākajā divīzijā, viņš no amata tika atlaists. Znaroks kopā ar Vītoliņu 2008.gadā sāka strādāt ar Balašihas MVD komandu, bet pēc 2009./2010.gada sezonas vienība pārtapa par Maskavas Dynamo, speciālistiem savus amatus saglabājot. Znaroka vadībā Maskavas klubs 2012. un 2013.gadā triumfēja Gagarina kausa izcīņā.

0 Komentāru