Znaroka un Vītoliņa SKA principiālā duelī zaudē CSKA

Maskavas CSKA Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā piektdien ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) savā laukumā pārspēja Sanktpēterburgas SKA, kam šodien nevarēja palīdzēt komandas galvenais treneris Oļegs Znaroks un viņa asistents Harijs Vītoliņš, kuri kopā ar Krievijas izlasi gatavojas Pasaules kausam.

Šajā mačā SKA vienību vadīja bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Pjotrs Vorobjovs, kurš patlaban aizstāj Krievijas valstsvienības nometnē esošo Znaroku.

Mača rezultātu pirmā perioda devītajā minūtē atklāja mājinieku hokejisti Gregs Skots, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē Vjačeslavs Vojnovs panāca izlīdzinājumu. Tiesa, pēc nepilnām divām minūtēm Stefāns da Kosta mājiniekiem guva otros vārtus, kas vēlāk izrādījās uzvaru nesošie.