Zirnis: Zinājām, ka mums ir laba komanda, tāpēc uz Minsku devāmies tikai pēc zelta medaļām

1 komentārs
Zirnis: Zinājām, ka mums ir laba komanda, tāpēc uz Minsku devāmies tikai pēc zelta medaļām
HOCKEY.BY

Svētdien notikusī pasaules čempionāta spēle pirmās divīzijas A grupā Latvijas U20 hokeja izlasei nebija viegla, jo jau pirms tās bija zināms, ka atgriezties Elites divīzijā neizdosies, pēc uzvaras pār Norvēģijas valstsvienību teica galvenais treneris Kārlis Zirnis.

Jau ziņots, ka Latvijas U20 vīriešu hokeja izlase svētdien ar uzvaru noslēdza pasaules čempionātā pirmās divīzijas A grupas turnīru.

Latvija ar 2:0 pārspēja vienaudžus no Norvēģijas.

Galvenais treneris bija gandarīts par uzvaru pēdējā čempionāta mačā, tomēr neslēpa, ka motivēt puišus bijis ļoti sarežģīti.

“Psiholoģiski grūta spēle, jo visi zināja, ka augstāk par otro vietu nevaram pakāpties. Šī iemesla dēļ nebija viegli dot motivāciju komandai,” pauda Zirnis. “Sanācām kopā, noskaņojāmies un aizvadījām labu spēli, lai arī tā nebija pati iespaidīgākā.”

“Maču izdevās uzvarēt, tāpēc mājās varam doties ar augstu paceltām galvām.”

Zirnis bija pārliecināts, ka visvairāk izlase varēs mācīties tieši no zaudējuma pret Austrijas vienaudžiem.

“Mums bija viens zaudējums piecās spēlēs, tāpēc secinājumi ir jāizdara tieši no šī mača. Šo spēli turpināsim analizēt, taču ir pāragri runāt par tās detaļām,” norādīja Ziemeļamerikā strādājošais speciālists. “Mums piekliboja disciplīna, kas būs laba mācība nākotnei.”

“Puišiem vēl ir 19-20 gadi, tāpēc viņiem vēl ir jāspēlē un jāspēlē. Īsts vīriešu hokejs viņiem vēl ir tikai priekšā, bet es ceru, ka kāds no viņiem tiks pieaugušo izlasē.”

Speciālists arī norādīja, ka otrā vieta viņu neapmierinot, jo mērķis bijis vienīgi zelts.

“Esam ļoti vīlušies. Zinājām, ka mums ir laba komanda, tāpēc uz Minsku devāmies tikai pēc zelta medaļām. Priecājamies par uzvaru pēdējā mačā, bet zaudējums Austrijai atsver visu pārējo,” norādīja Zirnis.

“Cerība mirst pēdējā. Mēs vērojām rīta spēli, bet tajā pašā laikā gatavojāmies savam mačam. Pirms spēles ar Norvēģiju teicu puišiem, ka viss ir mūsu rokās, jo otrā vieta arī ir jānodrošina,” piebilda Latvijas izlases treneris.

Pirmajā cīņā pirmdien Latvija ar 3:0 apspēlēja Dāniju, bet otrdien papildlaikā ar 3:2 uzveica mājiniekus baltkrievus. Tikmēr trešajā mačā izdevās gūt graujošu panākumu 9:1 pret Slovēnijas izlasi, bet piektdien līdz nozīmīgākajā mačā ar 1:2 zaudēts austriešiem.

1 komentārs