Zemgus Girgensons NHL Zvaigžņu spēli iesāk ar uzvaru meistarības konkursos

0 Komentāru
Zemgus Girgensons NHL Zvaigžņu spēli iesāk ar uzvaru meistarības konkursos
Foto: AFP/SCANPIX

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien palīdzēja Nika Folinjo komandai uzvarēt Nacionālās Hokeja līgas Visu zvaigžņu spēles meistarības konkursos.

Latvietis piedalījās trijos no sešiem konkursiem. Ātrākā slidotāja konkursā viņš ar laiku 14,401 sekunde uzrādīja septīto labāko laiku no astoņiem dalībniekiem, savā skrējienā apsteidzot krievu Vladimiru Tarasenko. Stafetes sacensībās Girgensons realizēja abus nepieciešamos metienus ar vienu pieskārienu un palīdzēja savai komandai uzvarēt ar 2:1, bet bullīšu konkursā savu iespēju neizmantoja, nepārspējot Jaroslavu Halāku, kamēr viņa komanda zaudēja ar 10:15. Kopumā Folinjo komanda uzvarēja Džonatana Tēvza komandu ar rezultātu 25:19.

”Man konkursi ļoti patika. Bija patiešām jautri, pēc sacensībām izteicās Girgensons. Man visgrūtāk bija slidošanas konkursā, jo uz ķiveres uzliktā GoPro videokamera bija diezgan smaga, taču bija jautri ko tādu izmēģināt. Ir ļoti patīkami būt kopā ar šiem puišiem un izbaudīt šo mirkli.”

Šogad par NHL Visu zvaigžņu spēles komandu kapteiņiem tika izvēlēti Folinjo no Kolumbusas Blue Jackets komandas un Čikāgas Blackhawks pārstāvošais Tēvzs, kuri piektdien veica draftu, izvēloties hokejistus savās vienībās. Girgensons tika nosaukts drafta 18.kārtā.

Pirms tam seši spēles dalībnieki tika noteikti pēc līdzjutēju balsojuma, kurā pārliecinoši uzvarēja Girgensons, kurš ikdienā spēlē Bufalo Sabres komandā. Savukārt pārējos Visu zvaigžņu spēles dalībniekus paziņoja līga.

Folinjo komandu trenē Derils Saters (Losandželosas Kings), bet Tēvza komandu vada Pīters Laviolets (Nešvilas Predators). Pati spēle risināsies svētdien.

0 Komentāru