“Zemgale”/LLU hokejisti ar ballīti ģērbtuvēs nosvin vēsturisko iekļūšanu Latvijas čempionāta finālā

0 Komentāru

“Zemgale”/LLU hokejisti otrdien vakarā Latvijas čempionāta pusfināla sestajā cīņā pārspēja “Mogo” komandu un pirmo reizi iekļuva Latvijas čempionāta finālā. Prieki pēc mača tika pelnīti izpausti arī ģērbtuvēs.

Aizvadītajā mačā “Zemgale”/LLU bija pārāka ar rezultātu 5:2, visā pusfināla sērija uzvarot ar 4-2. Ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli uzvarētāju rindās atzīmējās baltkrievs Ivans Ribčiks, kurš kopumā sešās pusfināla cīņās atzīmējās ar astoņiem vārtu guvumiem.

VIDEO: Ballīte “Zemgale”/LLU kluba ģērbtuvēs pēc vēsturiskā panākuma

Pirmajos divos sērijas mačos “Zemgale”/LLU viesos uzvarēja ar 10:2 un 3:2, bet divos mačos Jelgavā “Mogo” bija pārāki – ar 3:1 un 6:4. Savukārt sekojošajā spēlē jelgavnieki guva uzvaru izbraukumā ar 4:3.

Tādējādi “Zemgale”/LLU finālā spēkosies ar aizvadītās sezonas čempioni “Kurbads”, kas savā pusfināla zarā triumfēja sērijā ar 4-1 pār “Liepāja”/”Optibet” hokejistiem.

Zīmīgi, ka “Zemgale”/LLU regulāro čempionātu noslēdza ceturtajā pozīcijā, izcīnot par 27 punktiem mazāk nekā kopvērtējuma līdere “Mogo”. Tāpat būtisks fakts, ka pirmo reizi Latvijas hokeja vesturē finālā spēkosies klubs no Jelgavas.

0 Komentāru