Želubovskim “hat-trick” “Mogo”/LSPA pārliecinošā uzvarā Latvijas čempionātā hokejā viesos pār “Dinaburgu”

HK MOGO

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlē pirmdien Daugavpilī “Mogo”/LSPA Daugavpilī vietējās “Dinaburgas” vārtos iemeta astoņus “golus”, trīs no kuriem Elvja Želubovska rēķinā, un izcīnīja uzvaru ar 8:0.

Piektajā minūtē Juris Ziemiņš vairākumā iemeta pirmos vārtus, bet Želubovskis pirmoreiz 17 gadus veco mājinieku vārtsargu Marku Slavinski pārspēja piecas ar pusi minūtes vēlāk, pirmajā periodā vairākumā iemezdams arī ceturto komandas ripu 17.minūtē, liekot mājiniekiem mainīt vārtsargu, vārtos stājoties Aleksejam Cerikovam. “Hat-trick” Želubovskis noformēja 40.minūtē, panākdams 5:0.

Viņam šajā mačā četri (3+1) rezultativitātes punkti. Pa trim (1+2) punktiem sakrāja Ziemiņš un Gatis Gricinskis.

Vārtos Henrijs Ančs atvairīja visus 27 mājinieku metienus.

Par labākajiem spēlētājiem komandās tika atzīts Želubovskis un Cerikovs.

Čempionāta līdere ar 37 punktiem 23 spēlēs ir “Olimp”/”Venta 2002”, tālāk ar 36 punktiem 21 mačā seko “Zemgale”/LLU, kamēr “Mogo”/LSPA 32 punktus iekrājusi 26 dueļos. “Liepāja” 21 spēlē nopelnījusi 27 punktus, Daugavpils “Dinaburga” 22 mačā tikusi pie 12 punktiem, HS “Rīga” seko ar desmit punktiem 20 dueļos, bet pēdējo jeb septīto pozīciju ar desmit punktiem 23 spēlēs ieņem “Prizma”/IHS.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu