Zaudējumus NHL mačos piedzīvo Girgensona “Sabres” un Bļugera “Penguins”

AFP/SCANPIX

Nacionālās hokeja līgas piektdienas spēlēs Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” ar 2:4 zaudēja Vegasas “Golden Knights” un Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” ar 2:3 Anaheimas “Ducks”.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 14 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā pielietoja četrus spēka paņēmienus un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” rindās vārtus guva Dominiks Kahūns un Džefs Skiners, bet pretējā laukuma pusē divus “golus” iemeta Raiens Smits, bet vēl pa reizei precīzi bija Viljams Karlsons un Nikolass Rojs.

Pitsburgas komandas uzbrucējs Džeisons Zukers nedaudz vairāk nekā minūti līdz pamatlaika beigām guva savus un arī komandas otros vārtus. “Penguins” atlikušajā laikā spēlēja bez vārtsarga, taču izlīdzinājumu neizdevās panākt.

Bļugers laukumā pabija 12 minūtes un sešas sekundes, no kurām trīs minūtes un 38 sekundes nospēlētas mazākumā. Tāpat uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi bloķēja metienu, uzvarēja četrus no septiņiem iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Ducks” komandā ar vārtiem izcēlās Dantons Hainens, Brendans Gūle un Raiens Geclafs.