Vinipegas “Jets” Stenlija kausa Rietumu konferences pirmajā finālspēlē pārspēj Vegasas “Golden Knights”

AP/LETA

Vinipegas “Jets” sestdien Nacionālās hokeja līgas Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pirmajā finālspēlē ar 4:2 uzvarēja Vegasas “Golden Knights”, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā 1-0.

Jau pēc nepilnām astoņām spēles minūtēm Vinipegas “Jets” bija izvirzījušies vadībā 3:0. Pirmos vārtus guva “Jets” aizsargs Baflins, un pēc piecām minūtēm somi Patriks Laine un Džoels Armia vēl divas reizes pārspēja Vegasas vārtsargu Marku Andrē Flerī.

“Golden Knights” aizsargs Breidens Maknabs samazināja rezultāta starpību, bet Marks Šaiflijs atkal atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Zviedrs Viljams Karlsons guva Vegasas otros vārtus un “Jets” izcīnīja uzvaru ar 4:2. Sērijas otrā spēle notiks pirmdien Vinipegā.