VIDEO: ”Mogo” rezultatīvā cīņā pieveic čempioni ”HK Liepāju”

0 Komentāru
VIDEO: ”Mogo” rezultatīvā cīņā pieveic čempioni ”HK Liepāju”
Foto: HK Mogo

Virslīgas līdere “Mogo” savā laukumā ar 5:3 (2:1, 1:2, 2:0) pieveica pagājušās sezonas valsts čempioni “Liepāju”. “Mogo” komanda savā trešdienas spēlē jau pirmo trīs minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Raimonds Vilkoits un Jānis Ozoliņš.

Savukārt 19.minūtē Valters Freijs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Iļja Makarovs otrā perioda otrajā minūtē jau panāca neizšķirtu. Otrās trešdaļas turpinājumā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet noslēdzošās 20 pamatlaika minūtes sākās ar kaujiniecisku neizšķirtu 3:3. “Mogo” komanda vadību atguva 51.minūtē, kad izcēlās Edgars Kurmis, bet turpinājumā “Liepāja” atspēlēties nespēja, turklāt 53 sekundes līdz pamatlaika beigām Mārtiņš Oskars Freimanis raidīja ripu jau tukšos liepājnieku vārtos.

Video

Kopvērtējumā līdere ar 55 punktiem 23 spēlēs ir “Mogo”, bet tikpat punktu 26 mačos ir “Zemgale”/LLU hokejistiem. Tikmēr “Kurbads” ar 46 punktiem 23 cīņās ir trešajā pozīcijā, bet valsts čempionei “Liepājai” ir 33 punkti 22 spēlēs. Tālāk piektajā vietā ar 30 punktiem 22 mačos ir “Rīga”, pie 26 punktiem 24 spēlēs tikusi “Prizma”, bet “Pārdaugava” 24 cīņās iekrājusi vienu punktu.

Foto

0 Komentāru