Pēdējo gadu principiālākajā Latvijas hokeja duelī HK Kurbads piektdien pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 pārspēja HK Mogo.

Mačā ar HK Mogo pēdējo gadu galvenajiem konkurentiem HK Kurbads rīdzinieku vārtos stājās Renārs Kazanovs, ogrēniešu – Mārtiņš Raitums. Spēles 10.minūtē viesus vadībā izvirzīja Bruno Zabis, bet pēc piecām minūtēm Andris Siksnis panāca izlīdzinājumu. Šāds scenārijs atkārtojās arī otrajā trešdaļā. Pirmajā minūtē Aleksandrs Macijevskis guva vārtus Kurbada labā, bet pēc nepilnām piecām minūtēm Elviss Želubovskis pārspēja Raitumu. Jau perioda izskaņā Emīls Potāpovs pirmo reizi spēlē izvirzīja vadībā laukuma saimniekus – 3:2 Mogo labā.

Trešā periodā Edgaram Lipsbergam izdevās pārspēt savu bijušo komandas biedru Kazanovu, panākot neizšķirtu 3:3. Rustams Begovs vēlreiz izvirzīja vadībā Mogo, tomēr trīs minūtes līdz trešā perioda beigām Juris Štāls Kurbada labā guva ceturtos vārtus – 4:4. Šāds rezultāts saglabājās arī atlikušajās minūtēs un papildlaikā, līdz ar to uzvarētāja liktenis tika izšķirts pēcspēles metienu sērijā. Elvisam Želubovskim un Sergejam Durdinam neizdevās pārspēt Kurbada vārtsargu, neveiksmīgs bija arī Edgara Lipsberga izgājiens pret Kazanovu, tomēr uzvaru viesiem nodrošināja Bruno Zabja metiens un Kurbads izcīnīja uzvaru ar 5:4. Par labāko Mogo rindās tika atzīts Renārs Kazanovs, Kurbads – Mārtiņš Gipters.

Foto

Virslīgas kopvērtējumā vadībā ar 12 punktiem piecās spēlēs atrodas Zemgale/LLU, kamēr Ogres Kurbadam ir 11 punkti četros mačos. Ar septiņiem punktiem trīs cīņās seko Mogo, bet par punktu mazāk Liepājai, kas aizvadījusi četras spēles. Trīs punkti ir Rīgai un Prizmai, kamēr Pārdaugava ir zaudējusi visos četros savos mačos.