Latvijas aizsargs Artūrs Kulda ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Somijas komanda Helsinku Jokerit svinēja uzvaru.

Jokerit viesos ar 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) pārspēja Ufas Salavat Yulaev, bet Kulda guva savu pirmo punktu šosezon. Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 21.sekundē mājinieku uzbrucējs Tēmu Hartikainens atklāja spēles rezultātu. Tiesa, perioda beigās viesi panāca izlīdzinājumu, jo precīzs pēc Kuldas piespēles bija Mika Niemi.

Trešās trešdaļas vidū Tommi Huhtala izvirzīja vadībā Jokerit komandu, bet piecarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Hartikainens panāca neizšķirtu. Tomēr 36 sekundes pirms finālsvilpes Huhtala vēlreiz raidīja ripu mājinieku vārtos, panākot 3:2.

Kulda šajā spēlē laukumā bija 20 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā bloķēja divus pretinieku komandas spēlētāju metienus un izdarīja vienu spēka paņēmienu.