Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē četras sekundes pirms pamatlaika beigām guva vārtus, taču viņa pārstāvētā komanda Maskavas “Dynamo” cieta zaudējumu.

“Dynamo” ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) savā laukumā piekāpās Kazaņas “Ak Bars”. Līdz ar zaudējumu pārtrūka “Dynamo” sešu uzvaru sērija. Mača rezultātu trīsarpus minūtes pirms pirmā perioda beigām atklāja “Ak Bars” aizsargs Mihails Sidorovs, bet nākamās 40 minūtes vārti netika iekaroti. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas mazāk nekā četras minūtes, precīzi meta arī viesu uzbrucējs Mihails Glukovs.

Pamatlaika pēdējā minūtē mājinieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet tikai pēdējās sekundēs mājiniekiem izdevās izmantot viena laukuma spēlētāja pārsvaru. Kad līdz finālsvilpei bija palikušas četras sekundes, Karsums precīzi meta no vārtu priekšas, taču “Dynamo” piedzīvoja zaudējumu ar 1:2.

Karsums šajā spēlē laukumā bija 17 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus, izprovocēja vienu noraidījumu, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un divas minūtes pavadīja uz noraidīto soliņa. Karsums ar rezultativitātes punktiem atzīmējies trešo maču pēc kārtas. Šosezon latviešu uzbrucējs 45 mačos guvis 12 vārtus un veicis 13 rezultatīvas piespēles, kas viņam ļauj atrasties vienības rezultatīvāko spēlētāju galvgalī.