Autors: LETA/REUTERS

Aizvadītajā naktī Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvēta Nacionālas hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” savā laukumā ar rezultātu 1:5 (0:2, 0:3, 1:0) bezcerīgi zaudēja  Kalgari “Flames” komandai. Latviešu hokejists ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Bufalo piecus vārtus ielaida divu periodu laikā, kad mājinieku vārtsargu pārspēja Sems Benets, Marks Jankovskis, Marks Džordano, Šons Monehens un Dagijs Hemiltons. Savukārt trešā periodā izskaņā vienīgos vārtus “Sabres” komandai guva Keisijs Nelsons.

Girgensons laukumā pavadīja 17 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem, trīs spēka paņēmieniem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Girgensons šosezon 61 spēlē guvis septiņus vārtus, veicis piecas rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -8.

“Sabres” pēc šī zaudējumu ir noslīdējusi uz pēdējo vietu visā līgā.