NHL regulārā čempionāta mačā latviešu hokejists Zemgus Girgensons un viņa pārstāvetā Bufalo ”Sabres” vienība ar 3:2 pagarinājumā apspēlēja spēcīgo Detriotas ”Red Wings” vienību. Latvietis uz ledus pavadīja vairāk nekā 17 minūtes.

Zemgus Girgensons duelī ar ”Red Wings” laukumā pavadīja 17 minūtes un 32 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī nobloķēja vienu metienu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon latviešu uzbrucējs 45 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Dueļa rezultātu atklāja viesu hokejisti, kad precīzs bija Franss Nīlsens. Otrajā trešdaļā Sems Reinharts rezultātu izlīdzināja, bet trešajā periodā “Red Wings” atkal izvirzījās vadībā. Tomēr ”Sabres” uzbrucējs Raiens O’Railijs glāba Bufalo komandu un izlīdzināja rezultātu. Papildlaikā Kails Okposo guva savus 14. vārtus sezonā, saņemot piespēli no Raiena O’Railija, izraujot ”Sabres” uzvaru pret meistarīgo ”Red Wings”.