NHL

Ceturtdienas nakts Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Monreālas “Canadiens” pārspēja pagājušās sezonas Stenlija kausa ieguvējus Vašingtonas “Captials” ar 6:4. Spēlē tika uzstādīts jauns NHL rekords.

Pēc otrās trešdaļas ar 3:4 iedzinējos bija “Candiens”, taču trešajā izdevās izcīnīt gan uzvaru, gan uzstādīt jaunu NHL rekordu. Trešdaļas 17. minūtē rezultātu izlīdzināja Kotkaniemi, tomēr 22 sekundes pirms pamatlaika beigām piektos vārtus guva Makss Domi. “Captials” nekavējoties nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas “Canadiens” jau divas sekundes vēlāk gūt sestos vārtus, tādējādi uzstādot NHL rekordu kā ātrākos divus gūtos vārtus pēc kārtas.

“Canadiens” ir viena no sezonas sākuma pārsteigumiem, jo komanda šobrīd ieņem trešo vietu Atlantijas divīzijā un šādu sniegumu pirms sezonas neviens neprognozēja.