Latvijas hokeja aizsargs Oskars Bārtulis, aizvadot lielu spēles laiku, sestdien pagarinājumā asistēja partnerim Vladivostokas “Admiral” uzvaras vārtu guvumā, palīdzot komandai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) cīņā savās mājās ar 5:4 (2:1, 2:1, 0:2, 1:0) uzvarēt Helsinku “Jokerit”, kas spēlēja bez Artūra Kuldas.

Bārtulis pagarinājuma otrajā minūtē, spēlējot formātā trīs pret trīs, asistēja Maksimam Kazakovam, kurš laukuma saimniekiem nodrošināja svarīgu uzvaru un divus punktus. Kazakovs šajā mačā izcēlās ar “hat-trick”. Pamatlaikā “Admiral” nespēja nosargāt trīs vārtu pārsvaru, jo 34.minūtē bija vadībā ar 4:1, bet izlīdzinājumu “Jokerit” panāca jau 47.minūtē. Bārtulis šajā mačā spēlēja 30 minūtes un sešas sekundes, trīs reizes metot pa vārtiem, bloķējot vienu metienu un izdarot vienu spēka paņēmienu. Šosezon “Admiral” kapteinis 45 mačos guvis divus vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles.