Vēzi uzveikušais Boils ar “hat-trick” kaldina “Devils” uzvaru pret “Penguins” cīņai ar slimību veltītā spēlē

0 Komentāru
Vēzi uzveikušais Boils ar “hat-trick” kaldina “Devils” uzvaru pret “Penguins” cīņai ar slimību veltītā spēlē
NHL

Nacionālās hokeja līgas spēlē (NHL) Ņūdžersijas “Devils” ar 5:1 pieveica Pitsburgas “Penguins”. Spēle tika veltīta ikgadējai NHL kampaņai cīņā ar vēzi, un tajā ar pirmo “hat-trick” karjerā izcēlās “Devils” hokejists Braiens Boils, kurš nesen pilnībā uzveicis sev konstatēto slimību.

Leikēmiju Boilam atklāja pagājušā gada rudenī pārbaudēs pēc treniņnometnes, taču jau novembrī viņš atgriezās komandā. Oktobra beigās hokejists atklāja, ka slimība izārstēta pilnībā.

“Mīlu šādas naktis, tik tiešām,” atklāj Boils. “Reizēm tu jūties vientuļš, un cīņā ar vēzi tu jūties kā tumšā vietā. Nejūtos labi, kad to atceros. Visbriesmīgāk ir cilvēkiem, kas tev atrodas blakus. Viņi nezina, kā reaģēt, tomēr tu vēlies, lai viņi tev blakus jūtas ērti.”

Pirmā perioda vidū spēles rezultāts bija neizšķirts, taču pēc tam Boila trīs vārti pēc kārtas ļāva “Devils” atrasties vadībā ar 4:1. Boilam šis ir pirmais “hat-trick” karjeras 705 regulārās sezonas spēlēs. Piektos vārtus “Devils” komandai guva uzbrucējs Zeidžeks.

VIDEO

Uzvara ļauj “Devils” pātraukt trīs zaudējumu sēriju. Šobrīd komanda ar 13 punktiem 12 spēlēs atrodas vien 12.vietā Austrumu konferencē.

0 Komentāru