Vecā dziesma? Girgensona “Sabres” piedzīvo sesto zaudējumu pēc kārtas

NHL

Pagājušajā naktī no neveiksmju sērijas izkļūt nespēja Zemgus Girgensona pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bufalo “Sabres”, kas ar 4:5 papildlaikā piekāpās Karolīnas “Hurricanes”.

Latviešu uzbrucējs laukumā atradās 12:35 minūtes (2:27 mazākumā), kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja vienā no trīs iemetieniem, kā arī spēja saglabāt neitrālu lietderības koeficientu. Zemgum pie punktiem nav izdevies tikt jau pēdējās astoņas spēles.

Pēc sekmīgā sezonas sākuma “Sabres” šis ir sestais zaudējums pēc kārtas un septītais pēdējās astoņās spēlēs.

Aizvadītajā mačā rezultātu atklāja “Sabres”, taču tam sekoja trīs “Hurricanes” vārti. Ar Kērtisa Lazāra un Henri Jokiharju precīzo metienu palīdzību Bufalo izdevās izlīdzināt rezultātu, tomēr četras minūtes pirms pamatlaika beigām pretiniekus atkal vadībā izvirzīja Andrejs Svečņikovs.

Perioda noslēgumā “Sabres” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un tas deva panākumus – 41 sekundi pirms pamatlaika beigām precīzs bija Johans Larsons.

Papildlaikā gan veiksme stāvēja “Hurricanes” pusē, uzvaru nesošo metienu papildlaika trešajā minūtē vārtos raidot Dogijam Hamiltonam.