Vankūveras Canucks pirms sešu izbraukuma spēļu sērijas izsauc Ķēniņu

0 Komentāru
Vankūveras Canucks pirms sešu izbraukuma spēļu sērijas izsauc Ķēniņu
Foto: USA Today Sports/Scanpix

Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš sestdien tika izsaukts uz NHL komandu Vankūveras Canucks, kas šodien uzsāks sešu izbraukuma spēļu sēriju.

Canucks Ķēniņu izsauca jau pagājušajā trešdienā, bet nedēļu vēlāk latvietis tika nosūtīts atpakaļ uz komanda fārmklubu AHL Jūtikas Comets. Šajā laikā Ķēniņš NHL aizvadīja divus mačus, ar rezultativitātes punktiem neizceļoties un nopelnot negatīvu lietderības koeficentu -1.

Piektdien pēc atgriešanās Ķēniņš aizvadīja vienu maču Comets rindās, izceļoties ar vienu metienu pa vārtiem, bet Jūtikas vienība piedzīvoja zaudējumu 0:2 Toronto Marlies hokejistiem. Novembra beigās latvietis Comets rindās atgriezās laukumā pēc mēnesi ilgas traumas ārstēšanas un nopelnīja savu pirmo rezultativitātes punktu šosezon.

Šosezon Ķēniņš piedalījies astoņās AHL spēlēs, kā laikā veicis vienu rezultatīvu piespēli un nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -1. Iepriekšējā sezonā latvietis debitēja pasaules spēcīgākajā hokeja līgā, kopumā Canucks rindās aizvadot 35 spēles, kuru laikā guva piecus vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

0 Komentāru