Vai Tev patīk? Novērtē jaunās Latvijas hokeja izlases formas!

18 komentāri
Vai Tev patīk? Novērtē jaunās Latvijas hokeja izlases formas!
EDIJS PĀLENS, LETA

Latvijas hokeja izlase otrdien tirdzniecības un izklaides centrā “Akropole” demonstrēja savas jaunās formas.

Latvijas vīriešu hokeja izlases pārbaudes spēļu formas rotās četru Latvijas kultūrvēsturisko apgabalu – Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales – ģerboņi, ziņo Latvijas Hokeja federācija.

Jaunās formas dizainu izstrādājis Haralds Apinis, iekļaujot tajā četru Latvijas kultūrvēsturisko apgabalu ģerboņus, kā arī Latvijas valsts ģerbonī redzamo grifu un lauvu.

Latvijas valstsvienības spēlētāju krūtis pārbaudes spēlēs rotās ģerboņu kontūrzīmējumi – grifs ar zobenu labajā ķetnā, kas redzams gan Vidzemes, gan Latgales ģerboņos, lauva no Kurzemes ģerboņa un Zemgales ģerbonī redzamais alnis. Pirmo reizi uz hokeja valstsvienības krekliem redzams arī sarkanbaltsarkanais Latvijas karogs.

“Pārrunās ar sponsoriem dzima ideja par jaunas izlašu formas identitāti un dizainu. Šie spēļu krekli ir krasi atšķirīgi no iepriekšējiem. Vēlējāmies kaut ko pilnībā atšķirīgu, bet ar dziļu domu, kas simbolizē mūsu valsti un tās teritoriju. Uzskatu, ka jaunās formās ir sanākušas ļoti veiksmīgi. Manuprāt, arī līdzjutējiem tās ies pie sirds,” LHF citē organizācijas prezidenta Aigara Kalvīša teikto.

Otrdien prezentācijas pasākuma ietvaros tika parakstīta arī vienošanās par sadarbību starp LHF un iepirkšanās un izklaides centru “Akropole”.

Latvijas hokeja izlases jaunās formas:

18 komentāri