Vai kļūs aizraujošāk? NHL zvaigžņu spēlē pilnībā mainīts izspēles formāts

0 Komentāru
Vai kļūs aizraujošāk? NHL zvaigžņu spēlē pilnībā mainīts izspēles formāts
Foto: AFP/Scanpix

Nākamā gada NHL Visu zvaigžņu spēle kļuvusi par četru divīziju komandu turnīru, kurā tiks izspēlēts “trīs pret trīs” spēlētāju formāts, ziņo līga.

Jaunajā formātā katra spēle ilgs vien 20 minūtes, taču tajā sacentīsies nevis divas komandas, bet četras NHL divīziju vienības, kā arī ierasto piecu spēlētāju vietā katrā komandā laukumā atradīsies trīs hokejisti. Pēc nospēlētām desmit minūtēm komandas mainīsies laukuma pusēm.

“Gaidāmās Visu zvaigžņu spēles festivāls sniegs vienreizēju iespēju līdzjutējiem, spēlētājiem, klubiem un biznesa partneriem apvienoties, lai svinētu hokeja svētkus visaugstākajā līmenī,” pauda NHL komisāra vietnieks Bils Deilijs. “Iepazīstinām ar jaunu Visu zvaigžņu spēles formātu, kas šīs sacensības padarīs ne tikai interesantākas konkurences ziņā, bet arī spēcīgāk iezīmēs un akcentēs tās neticamās prasmes, ātrumu un atlētiskumu, kas nepieciešams, lai spēlētu šo spēli.”

FOTO: latvietis Zemgus Girgensons pērnās sezonas NHL zvaigžņu spēlē

Turnīra pusfinālā Atlantijas divīzija spēkosies ar Metropoles divīzijas komandu, bet Centrālā divīzija cīnīsies ar vienību no Klusā okeāna divīzijas. Neizšķirta gadījumā tiks veikta pēcspēles metienu sērija. 31. janvārī Nešvilā paredzētās Visu zvaigžņu finālspēles čempionu komandai tiks piešķirta naudas balva – viens miljons ASV dolāru. Katru komandu pārstāvēs 11 hokejisti – seši uzbrucēji, trīs aizsargi un divi vārtsargi. Viens spēlētājs katrā divīzijā tiks izvēlēts pēc līdzjutēju balsojuma, bet pārējos izvēlēsies līga.

0 Komentāru