Uz soliņa saļimst veterāns Boumīsters, ”Blues” un ”Ducks” spēle tiek pārtraukta

0 Komentāru
Uz soliņa saļimst veterāns Boumīsters, ”Blues” un ”Ducks” spēle tiek pārtraukta
AP/SCANPIX

Nacionālajā hokeja līgas klubu Sentluisas ”Blues” un Anaheimas ”Ducks” aizvadītās nakts spēle tika pārtraukta, ”Blues” veterānam Džejam Boumīsteram uz komandas piedzīvojot problēmas ar sirdsdarbību.

36 gadus vecais aizsargs Boumīsters pirmajā periodā saļima uz komandas soliņa uzreiz pēc garas laukumā pavadītas maiņas, kad sniedzās pēc ūdens pudeles. Viņa komandas biedri Vinss Dans un Alekss Pietrandželo, to manot, uzreiz sauca pēc palīdzības.

Boumīstera stāvokli pēc tam komentēja ”Blues” ģenerālmenedžeris Dags Armstrongs, stāstot, ka hokejists esot bijis pie samaņas un kustinājis gan kājas, gan rokas, esot ceļā uz slimnīcu. Veselības stāvoklis gan neesot bijis tik stabils, lai dotos mājās, tādēļ Boumīsters palicis slimnīcā pa nakti, lai tur veiktu turpmākas pārbaudes.

Abu komandu spēlētāji rūpju pilni stāvēja blakus ”Blues” soliņam un vēroja situāciju, pēc mirkļa spēle tika pārcelta uz tālāku datumu, un abas komandas devās uz ģērbtuvēm pie rezultāta 1:1.

36 gadus vecajam Boumīsteram 2019./20. gada sezona NHL ir jau kopumā viņa 17. Viņš karjeras laikā spējis palīdzēt ”Blues” izcīnīt Stenlija kausu, tāpat aizsargs 2014. gada Olimpiskajās spēlēs izcīnīja zelta medaļu ar Kanādas izlasi.

0 Komentāru