Traģēdija Edmontonā – 25 gadu vecumā miris “Oilers” uzbrucējs Keivs

1 komentārs
Traģēdija Edmontonā – 25 gadu vecumā miris “Oilers” uzbrucējs Keivs
INSTAGRAM

Pēc smadzeņu operācijas, kuru gan izdevās pārciest, taču ne atgriezties pie patstāvīgas elpošanas, dzīvību zaudējis Nacionālās hokeja līgas vienības Edmontonas “Oilers” uzbrucējs Kolbijs Keivs, vēsta NHL.

Keivs tika hospitalizēts pirmdien un viņam konstatēja asiņošanu smadzenēs. Ceturtdien hokejistam tika veikta smadzeņu operācija, kuras laikā tika izņemta cista, kas veidoja spiedienu galvaskausā. Hokejists pēc tam atradās mākslīgajā komā, bet sestdien viņš devās aizsaulē.

“Ar visdziļāko nožēlu man jāsaka, ka Kolbijs šodien nomira,” teikts viņa sievas Emīlijas vēstulē. “Mūsu ģimenes ir šokā, tomēr zinām, ka Kolbijs tika mīlēts gan starp mums, gan visiem pārējiem.”

Keivam šī bija vien otrā sezona Edmontonas komandā, kas viņu pērnā gada 15.janvārī ieguva no Bostonas “Bruins”. Viņš gan lielākoties spēlēja Amerikas Hokeja līgas (AHL) vienībā Beikersfīldas “Condors”.

“Kolbijs Keivs bija mīlēts komandas biedrs, draugs, vīrs un arī dēls,” teica AHL prezidents Deivids Endrū.

Tikmēr Keiva aģents Džeisons Deividsons otrdien sarunā ar Ziemeļamerikas mediju “Sportsnet” pauda, ka spēlētājam nebija Covid-19 vīrusa simptomi, tāpat viņš nebija cietis nevienā negadījumā.

“Skumjākais šajā visā ir – mēs runājam par jaunu un veselīgu sportistu. Šādām lietām nav jānotiek ar tādiem cilvēkiem, kā Kolbijs,” teica aģents.

Keivs šosezon AHL čempionātā 44 spēlēs guva 11 vārtus un pievienoja 12 rezultatīvas piespēles, bet NHL viņa rēķinā 11 mači un vieni vārti. Kopumā NHL viņš aizvadīja 67 spēles, izceļoties ar četriem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.