Titānu cīņa! Iespaidīga dūru izvicināšana “Stars” un “Blue Jackets” spēlē

Pagājušajā naktī Nacionālajā hokeja līgā Kolumbusas “Blue Jackets” ar  2:1 pārspēja Dalasas “Stars”. Maču paspilgtināja varena cīņa starp abu komandu hokejistiem.

Pirmās trešdaļas pirmajā pusē savstarpējā kautiņā iesaistījās “Stars” līderis Džeimijs Bens un “Blue Jackets” hokejists Džošs Andersons. Abi hokejisti parādīja lieliskas cīņu prasmes, taču beigās virsroku pārņēma Bens, nogāžot pretinieku zemē.

Spēle turpinājumā joprojām bija ļoti līdzīga, un pēc otrās trešdaļas, pateicoties Kema Atkinsona un Aleksandra Radulova vārtiem, rezultāts bija 1:1. Jāakcentē, ka Radulovs šajā spēlē atgriezās komandas sastāvā pēc gūtās traumas. Tomēr trešajā trešdaļā vienīgos vārtus guva “Blue Jackets” uzbrucējs Dibuā, tādējādi ļaujot komandai izcīnīt uzvaru.

Citās aizvadītajās spēlēs Ņujorkas “Rangers” ar 2:1 pārspēja Vankūveras “Canucks”, Karolīnas “Hurricanes” papildlaikā ar 3:2 izcīnīja uzvaru pret Čikāgas “Blackhawks”, “bullīšos” uzvara Anaheimas “Ducks” – 2:1 pret Našvilas “Predators”.