Tas ir oficiāli! Hārtlijs kļūst par KHL kluba Omskas “Avangard” galveno treneri

1 komentārs
Tas ir oficiāli! Hārtlijs kļūst par KHL kluba Omskas “Avangard” galveno treneri
Foto: LETA

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs lēmumu vadīt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Omskas “Avangard” pieņēmis, saskaņojot to ar Latvijas Hokeja federācijas vadību.

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs kļuvis par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” galveno treneri, svētdien vēlu vakarā paziņoja Sibīrijas klubs.

Hārtlijs pie Latvijas izlases stūres bijis divas sezonas, pagājušajā nedēļā trenerim pasaules čempionātā valstsvienību aizvedot līdz ceturtdaļfinālam, kurā tā nebija bijusi kopš 2009. gada.

Līgumu ar “Avangard” klubu Hārtlijs noslēdzis uz diviem gadiem.

“Ar kanādiešu speciālistu mēs atradām saskaņu attiecībā par kluba attīstības stratēģiju. Mūsu mērķis ir panākt, lai Omska kļūtu par Sibīrijas hokeja centru, gribam likt uzsvaru uz saviem audzēkņiem,” izvēli skaidroja “Avangard” direktoru padomes vadītājs Aleksandrs Krilovs. “Savukārt Hārtlijs ir treneris, kurš māk prātīgi strādāt ar katru spēlētāju, zvaigznēm izcelt labās lietas, bet jaunos “atvērt”. Hārtlijam ir veselīgs sportiskais niknums un vēlme vienmēr uzvarēt. Tieši tāpēc viņš, lai kur arī strādātu, vienmēr ir guvis panākumus.”

Viens no Hārtlija palīgiem būs cits kānādietis Maiks Pelīno, kamēr ar vārtsargiem strādās Sergejs Zvjagins.

Pērn Hārtlija vadībā Latvijas izlasei pasaules čempionātā Vācijā tikai nedaudz pietrūka, lai sasniegtu ceturtdaļfinālu, komandai ieņemot desmito vietu, kamēr tagad Dānijā tika izcīnīta astotā vieta.

Augustā Hārtlijs parakstīja jaunu līgumu ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF), abām pusēm vienojoties par sadarbību uz piecām sezonām jeb līdz 2022. gadam. Tiesa, līgumā bija atruna, ka Hārtlijs var arī lauzt vienošanos, ja vien saņem darba piedāvājumu no kāda augsta līmeņa kluba.