Tampabejas Lightning nosūta Gudļevski atpakaļ uz fārmklubu

0 Komentāru
Tampabejas Lightning nosūta Gudļevski atpakaļ uz fārmklubu
Foto: SIPA USA/Scanpix

Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis nosūtīts uz NHL komandas Tampabejas Lightning fārmklubu Sirakjūsas Crunch, kas sacenšas AHL. Viņa vietā no fārmkluba izsaukts veselības problēmas izārstējušais krievu vārtsargs Andrejs Vasiļevskis.

23 gadus veco Gudļevski pagājušajā nedēļā izsauca no Crunch komandas, bet jau sestdien viņš nodemonstrēja lielisku sniegumu savā NHL atgriešanās mačā, kad Lightning viesos ar 0:1 pagarinājumā piekāpās Čikāgas Blackwahks vienībai. Gudļevskis šajā mačā atvairīja 31 no 32 pretinieku komandas mestajām ripām, par ko viņam piešķīra mača trešās zvaigznes godu.

FOTO: Gudļevskis NHL atgriešanās mačā pret čempioni Blackhawks atvairīja 31 metienu

Tampabejas kluba pirmais vārtsargs ir Bens Bišops, kurš stājies vārtos 11 no 12 šīs sezonas spēlēm, vienīgo maču izlaižot brīdī, kad klubam bija jāspēlē divas dienas pēc kārtas un otrajā mačā laukumā devās Gudļevskis. Bišops atvairījis 91,6% metienu un vidēji ielaidis 2,37 ripas.

21 gadu vecais Vasiļevskis vien pirmdien aizvadīja pirmo pilnvērtīgo treniņu kopš septembra sākuma, kad viņam tika veikta operācija, lai likvidētu asins sarecējumu.

0 Komentāru