Šveice spraigā cīņā pieveic Čehiju

Šodien Parīzē Šveices izlase ar 3:1 apspēlēja Čehiju, nodrošinot 2. vietu B grupā.

Spēli aktīvāk sāka šveicieši, iespiežot Čehiju viņu aizsardzības zonā, un līdz pirmajiem vārtiem nebija ilgi jāgaida. Pēc rikošeta ripu veiksmīgi pielaboja Vensāns Praplāns, izvirzot vadībā Šveices izlasi. Otrā periodā vidū neveiksmīgi ar ķērājcimdu nospēlēja čehu vārtsargs Petrs Mrāzeks, un pēc Reto Zūri metiena ripa otro reizi ielidoja viņa cietoksnī. Otrās trešdaļās beigu daļā Čehijas hokejisti skaisti izspēlēja līdz tukšiem vārtiem un uzbrukumu ar precīzo metienu pabeidza Romans Červenka. Pēdējā trešdaļās 13. minūtē divu vārtu pārsvaru Šveicei atjaunoja Damjēns Bruners. Turpinājumā minūtēs čehi metās visiem spēkiem atspēlēties, taču nevienu no momentiem izmantot nespēja.
Pēc šīs uzvaras Šveice pakāpās uz 2. vietu grupā, savukārt Čehijai ir jāgaida Kanādas- Somijas spēles iznākums. Somu uzvaras gadījumā Čehija noslīdēs no 3. vietas uz 4.