Šveice sensacionāli uzvar papildlaikā un sagādā Kanādai pirmo zaudējumu

Vakara spēlē Parīzē, Šveice spēja atspēlēties no 0:2 un papildlaikā ar 3:2 izrāva uzvaru pār kanādiešiem, kuriem tas bija pirmais zaudējums čempionātā.

Pirmās 20. minūtēs pagāja ziemeļamerikāņu zīmē un līdz pirmajiem vārtiem nebija ilgi jāgaida. Periodā 5. minūte, spēlējot skaitliskajā vairākumā, mača rezultātu atklāja Raiens O’Railijs. Pēc neilga brīža pārsvaru dubultoja Mičels Marners. Otrajā periodā vārti netika gūti un galvenie notikumi risinājās pamatlaikā pēdējā trešdaļā. Vispirms Fabriss Hercogs vairākumā ar teicamu metienu zem vārtu pārliktņa panāca 1:2, bet nedaudz vēlāk Vensāns Praplāns panāca 2:2. Papildlaikā ātrajā pretuzbrukumā aizskrēja Fabriss Hercogs un ar skaisto metienu tālajā stūrī izrāva uzvaru Šveicei.