Stila pērles pozē uz sarkanā paklāja NHL sezonas noslēguma pasākumā Lasvegasā

2 komentāri
Stila pērles pozē uz sarkanā paklāja NHL sezonas noslēguma pasākumā Lasvegasā
AFP/SCANPIX

Lasvegasā ar spilgtu pasākumu atzīmētas NHL sezonas beigas un sadalītas īpašās trofejas sezonas izcilākajiem spēlētājiem.

Noslēguma pasākums ir īstā vieta, kur novērot dažādas stila pērles – uz sarkanā paklāja Lasvegasā ieradās hokejisti ar saviem viesiem, ģērbušies greznos tērpos.

Daudzi ļāvuši vaļu arī radodšumam un īpaši izcēlušies pārējo vidū. Plašu ievērību izpelnījies Sanhosē “Sharks” hokejists Brents Bērnss, kas uz sezonas noslēguma ceremoniju bija ieradies īpaši viņam veidotā kamuflāžas kostīmā.

Lasvegasas “Golden Knights” uzbrucējs Marks Stouns lepojās ar savas komandas logo apdruku uzvalka oderes audumā.

Dalasas “Stars” vārtsargs Bens Bišops ar savu ģimeni izvēlējās “Hugo Boss” tērpus un uzsvēra, ka priecājas būt saskaņots ar savu dēliņu sezonas noslēguma pasākumā.

Greznajā pasākumā pulcējās arī sabiedrībā pazīstami cilvēki un hokeja leģendas. Pasākumā neiztika arī bez emocionāli saviļņojošiem mirkļiem – spilgtākais vakara mirklis noteikti bija Monreālas “Canadiens” vārtsarga Kerija Praisa uzruna un pārsteigums savam fanam, kurš zaudēja savu māmiņu cīņā ar vēzi šī gada janvārī.

Jau iepriekš tika ziņots, ka NHL sezonas vērtīgākā spēlētāja balvu – Harta trofeju saņēma Tampabejas “Lightning” uzbrucējs Ņikita Kučerovs. Kaldera balvu saņēma sezonas labākais debitants – Eliass Petersons no Vankūveras “Canucks”. Līgas labākajam vārtsargam sezonas noslēgumā tiek pasniegta Vezīna balva, kuru ieguva Kučerova komandas biedrs Andrejs Vasiļevskis.