Starptautiskā Hokeja federācija dod ieskatu nākamā gada pasaules čempionāta halles būvniecībā Lozannā

Pievienot komentāru
Starptautiskā Hokeja federācija dod ieskatu nākamā gada pasaules čempionāta halles būvniecībā Lozannā
IIHF

Starptautiskā Hokeja federācija devusi nelielu video ieskatu no jaunas hokeja halles būvniecības procesa Šveices pilsētā Lozannā.

Būvniecībai tiek vērsta liela uzmanība, jo 2020.gadā šajā objektā plānoti lieli sporta notikumi. Ledus halle piedzīvos iespaidīgu debiju, uzņemot Jaunatnes Ziemas Olimpiskās spēles, kas Lozannā norisināsies no 9.līdz 22.janvārim.

Jaunuzbūvētā halle nākošgad plāno kalpot par vienu no objektiem arī pasaules meistarsacīkstes hokejā – zināms, ka 2020.gadā pasaules čempionāts hokejā norisināsies Šveicē un to uzņems divas rīkotājpilsētas – Lozanna un Cīrihe.

Kā ziņo Starptautiskā Hokeja federācija, Lozannas jaunā arēna būs ar 9500 skatītāju ietilpību. Rīkotāji arī atzinuši, ka šī taktiski ir ļoti veiksmīga vieta jaunam objektam, jo Lozannā ir vēsturiskas hokeja tradīcijas un šī pilsētas reģionā atrodas Starptautiskās Olimpiskās komitejas mītne.

Rīkotāji uzsver, ka Šveice ir viena no Starptautiskas Hokeja federācijas dibinātāju valstīm un Cīrihe ir valsts lielākā pilsēta, kas nozīmē, ka kopā ar Lozannu tiek plānots sarīkot aizraujošu čempionātu ar jaunu un svaigu sporta būvi.

2020.gada pasaules hokeja čempionāts Šveicē norisināsies no 8.līdz 24.maijam.