Sotniekam piespēle, Lada ar Masaļski vārtos zaudē Lokomotiv

Latvijas aizsargs Kristaps Sotnieks ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Toljati Lada vārtsarga Edgara Masaļska sezonas pirmajā spēlē piedzīvoja zaudējumu.

Lada, kuru vada Latvijas speciālists Artis Ābols, savu skatītāju priekšā ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Jaroslavļas Lokomotiv, kurā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.

Mača rezultātu jau trešajā minūtē atklāja viesu uzbrucējs Aleksandrs Kadeikins, bet trīs minūtes vēlāk pēc Sotnieka pirmās piespēles Aleksandrs Bumagins panāca izlīdzinājumu. Otrā perioda septītajā minūtē Daniils Apaļkovs vēlreiz izvirzīja vadībā Lokomotiv, bet trešajā trešdaļā Antons Šēnfelds panāca 2:2.

Turpinājumā pamatlaikā, kā arī pagarinājumā neviena no komandām vārtus neguva, tādējādi uzvarētājs bija jānoskaidro pēcspēles metienu sērijā. Tajā ar 1:0 uzvarēja viesi, bet vienīgais, kurš pārspēja Masaļski, bija uzvaras bullīša autors Andrejs Laktionovs.

Sotnieks šajā mačā laukumā bija 26 minūtes un 42 sekundes, kas bija pārliecinoši lielākais laiks komandā. Latvietis uz ledus pavadītajā laikā bloķēja divus pretinieku komandas metienus.

Tikmēr Masaļskis, kurš pēc Latvijai neveiksmīgā 2018.gada Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra paziņoja par karjeras beigām valstsvienībā, šajā spēlē atvairīja 31 no 33 pretinieku izdarītajiem metieniem.