Slovākijas izlase ar trešo piegājienu tiek pie pirmās uzvaras šā gada PČ

AFP/LETA

Pie pirmās uzvaras šā gada pasaules čempionātā hokejā otrdien tika Slovākijas izlase, kas ar 4:2 pārspēja Austriju.

Uzvaras vārti Kristiana Jaroša kontā, kurš otrās trešdaļas vidū ar metienu no distances bija precīzs. Viņam gan talkā nāca arī veiksme, jo minētajā epizodē daudz veiksmīgāk varēja nospēlēt austriešu vārtsargs.

Slovākija turnīru sāka ar divām neveiksmēm attiecīgi pret Čehiju un Šveici. Pirmajā spēlē pagarinājumā tika piedzīvots zaudējums ar 2:3, bet sekojošajā cīņā rezultāts uz tablo pēc 60 minūtēm vēstīja 0:2.

Tikmēr Austrija piedzīvojusi trešo zaudējumu trīs mačos. Turnīra ievadā austrieši pagarinājumā ar 2:3 piekāpās Šveicei, bet otrajā spēlē ar 0:7 kapitulēja Krievijas valstsvienībai.

A apakšgrupas kopvērtējumā Krievijas un Zviedrijas izlases trīs spēlēs tikušas pie trīs uzvarām, trešā ar pieciem punktiem divās spēlēs ir Šveice, bet Slovākija ar četriem punktiem ir ceturtā.

Par punktu mazāk ir Francijai, divi punkti ir čehu kontā, kurai seko Austrija ar vienu punktu. Pēdējo vietu ieņem Baltkrievija, kas nav iekrājusi nevienu punktu.

Jau vēstīts, B apakšgrupā otrdien otro panākumu turnīrā izcīnīja Latvija, kas ar 5:0 sagrāva Dienvidkoreju.