Slovākija dramatiski izrauj neizšķirtu un pagarinājumā pārspēj Itāliju

Divu nākamo Latvijas izlašu pretinieču duelī grūtu uzvaru izcīnījusi Slovākijas valstsvienība, kas ar 3:2 pagarinājumā pieveica Itālijas hokejistus.

Mača rezultātu septītajā minūtē atklāja Slovākijas izlases uzbrucējs Mihals Mikliks, tomēr Itālijas izlase, kura šogad atgriezās Elites divīzijā, nepadevās. Otrā perioda izskaņā Džiovanni Morini panāca izlīdzinājumu, bet trešā perioda ievadā Luka Fridžo šokēja slovākus, pārspējot Jūliusu Hudāčeku. Itālijas izlasei līdz sensācijai pietrūka minūte un piecas sekundes. Libors Hudāčeks no asa leņķa raidīja ripu Itālijas izlases vārtos, panākot 2:2. Uzvaras vārtus pagarinājumā guva Petrs Čerešņaks. Jau rīt Slovākijas izlase plkst. 21:15 spēkosies ar Latvijas valstsvienību.