Skaists Krosbija “bullītis” atnes “Penguins” uzvaru pār Ņujorkas “Islanders”

AFP/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” naktī uz piektdienu Nacionālās hokeja līgas izbraukuma spēles “bullīšu” sērijā ar 4:3 uzvarēja Ņujorkas “Islanders”.

Uzvaru Pitsburgai atnesa skaists Sidnija Krosbija “bullītis”, kurā “Penguins” kapteinis nomānīja “Islanders” vārtsargu un pārspēja Semjonu Varlamovu ar metienu no nūjas neērtās puses.

Teodors Bļugers otrajā trešdaļā nopelnīja rezultativitātes punktu, iesākot uzbrukumu, kurā Zaks Astons-Rīzs guva Pingvīnu otros vārtus. Pirmajā periodā pēc teicamas Džeika Gencela piespēles no vārtu priekšas Varlamovu pārspēja Braians Rasts.

“Islanders” labā vārtus guva Keisijs Cizikas un Žans Gabriels Pažo.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

UFC cīņu rekordists Millers ar skaistu sitienu nokautē Gonzalezu

Landvērs pārsteidz Kleinu un ar žņaugšanas paņēmienu izcīna savu otro UFC uzvaru