Sezonas trešā Albertas kauja nepieviļ – divi kautiņi un intriga līdz pat soda metienu sērijai

NHL

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tā sauktajā “Battle of Alberta” trešo reizi šosezon tikās savā starpā sīvi konkurējošās Edmontonas “Oilers” un Kalgarī “Flames”.

Panākumu pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 izcīnīja “Flames” hokejisti, taču mačs neiztika bez asumiem.

Īpaši gaidīts duelis bija starp Metjū Tkačuku un Zeku Kasianu, ņemot vērā pagājušajā spēlē notikušās sadursmes, kas noslēdzās ar Kasiana rupjo reakciju, par ko hokejists saņēma divu spēļu diskvalifikāciju.

Šoreiz abi karstgalvji izvicināja dūres pirmā perioda noslēgumā uzreiz pēc iemetiena.

Tas gan nebija mača pirmais kautiņš – vien pāris sekundes iepriekš attiecības savā starpā risināja Raiens Nūdžents-Hopkins un Šons Monahans.

Līdz papildlaikam un soda metienu sērijai spēle nonāca, pateicoties “Oilers” aizsarga Meta Beninga vārtu guvumam deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām. Tikmēr uzvarai “Flames” pietika ar vienu realizētu “bullīti”, kuru izpildīja jau minētais Šons Monahans.

Citā spēlē kāpienu visu laiku labāko vārtu guvēju sarakstā turpināja Aleksandrs Ovečkins, tomēr Vašingtonas “Capitals” piekāpās Nešvilas “Predators” ar 4:5. Ovečkins savus karjeras 693.ripu iemeta pirmā perioda izskaņā, kas ļāva labāku snaiperu sarakstā apsteigt Stīvu Aizermenu un pakāpties uz devīto vietu.