Sentluisas “Blues” superfane Laila brauks līdzi komandai uz Stenlija kausa finālsērijas izšķirošo maču Bostonā

Pievienot komentāru
Sentluisas “Blues” superfane Laila brauks līdzi komandai uz Stenlija kausa finālsērijas izšķirošo maču Bostonā
TWITTER/ST.LOUIS BLUES

NHL kluba Sentluisas “Blues” šīs sezonas izslēgšanas spēļu veiksmes talismans – uzticamā līdzjutēja Laila Andersone pievienosies komandai lidojumā uz Bostonu, kur trešdien tiks aizvadīta Stenlija kausa izcīņas izšķirošā – septītā spēle.

Sentluisas “Blues” komanda kopā ar meitenes ārstiem un ģimeni vienojušies par iespēju meitenei klātienē vērot izšķirošo sērijas spēli un būt līdzās “Blues” komandai cīņā par kluba vēsturē pirmo Stenlija kausu.

“Blues” otrdien savā oficiālajā “Twitter” kontā publicēja video, kurā Laila redzama ar savu mammu. Video filmēšanas laikā mamma jautāja meitenei – “Ja tu varētu skatīties sērijas septīto spēli jebkur pasaulē, kur tas būtu?” uz ko meitene, ilgi nedomājot atbildēja: “Bostonā!”

Turpinājumā mamma atklāja, ka “Blues” ir organizējuši Lailas līdzi braukšanu komandai un ārsti ir devuši atļauju šim īpašam ceļojumam.

Īpašā meitene Laila šajā sezonā kļuvusi par “Blues” iedvesmas avotu un ir saņēmusi atbalstu ne tikai no savas komandas, bet arī citām līgas vienībām un līdzjutējiem. Meitenei diagnosticēta reta slimība, kura ietekmē viņas imūnsistēmu.

Šobrīd Stenlija kausa izcīņas sērijā ir neizšķirts, taču trešdienas vakarā Bostonā norisināsies izšķirošā spēlē, kuras uzvarētājs kļūst par šīs sezonas NHL čempioni.