”Senators” treneris: Balcers paveica labu darbiņu AHL, tagad ir laiks to pierādīt augstākajā līmenī

1 komentārs
”Senators” treneris: Balcers paveica labu darbiņu AHL, tagad ir laiks to pierādīt augstākajā līmenī
THE CANADIAN PRESS/PA IMAGES/SCANPIX

Nacionālās hokeja līgas kluba Otavas ”Senators” galvenais treneris Dīdžejs Smits par Latvijas hokejista Rūdolfa Balcera gaidāmo sezonas debiju NHL izteicies, ka hokejists sevi labi pierādījis ”Senators” fārmklubā, tomēr tagad tas pats būs jāizdara arī NHL.

”Viņš ieguva daudz punktu Amerikas hokeja līgā, tagad tas pats jāpierāda arī augstākajā līmenī – ka viņš var būt drauds pretinieku aizsardzībām, bet tajā pašā laikā viņam būs aktīvi jāstrādā arī bez ripas (darīt lietas, kas ļauj palikt NHL). Mēs domājam, ka viņš ir labs prospekts [spēlētājs ar labu potenciālu],” sarunā ar medijiem izteicās Smits.

Pats Balcers izteicās, ka atgriešanās laukumā bijusi gana patīkama: ”Bija jautri tur [AHL] paspēlēt, tomēr tas man paņēma kādu brīdi atgriezties no traumas. Bet es domāju, ka es spēlēju labi, cīnījos smagi un esmu priecīgs tagad būt šeit.”

Savukārt par uz jautājumu par to, vai Balcers jūt pārliecību, atgriežoties Otavā, hokejists atbildēja: ”Es jūtos labi, esmu patīkami satraukts satikt pārējos puišus.”

Balcera ”Senators” šonakt plkst. 2.30 aizvadīs mājas spēli pret Floridas ”Panthers”, un tiek ziņots, ka Latvijas hokejists spēlēs vienā maiņā ar Kolinu Vaitu un Taileru Enisu.

1 komentārs