Savickis joprojām neizslēdz Hārtlija pievienošanos Rīgas “Dinamo” klubam

1 komentārs
Savickis joprojām neizslēdz Hārtlija pievienošanos Rīgas “Dinamo” klubam
Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc treniņa pirms pasaules hokeja čempionāta Ķelnē. (Edijs Pālens / LETA)

Neveiksmīgi spēlējošā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis joprojām neizslēdz valsts izlases galvenā trenera Boba Hārtlija pievienošanos treneru kolektīvam.

Pašlaik 57 gadus vecais Hārtlijs nesen pagarināja līgumu par Latvijas hokeja izlases trenēšanu, bet sarunas ar Rīgas “Dinamo” pārņemšanu viņam bijušas jau šajā pavasarī, tomēr abas puses nevienojās.

Savickis sarunā ar aģentūru TASS nenoliedza, ka Hārtlijs ir viens no tiem speciālistiem, kuri varētu papildināt kluba treneru kolektīvu.

“Nevēlos šobrīd runāt par treneriem, taču varu pateikt, ka mēs izskatām vairākus variantus, un starp tiem ir arī Hārtlijs,” atklāja Savickis.

“Neviens negaidīja šādu zaudējumu sēriju. Pašlaik domājam, kā no tās tikt ārā, arī kluba padome apsver risinājumus. Esam uztraukti par pašreizējo situāciju un nesēžam rokas klēpī salikuši,” sacīja Savickis.

Netiek izslēgts, ka pēc atgriešanās no izbraukuma Rīgas “Dinamo” sastāvā varētu būt izmaiņas. Nākamo maču vienība aizvadīs pirmdien, kad savā laukumā sacentīsies pret Ķīnas klubu Pekinas “Kuņluņ Red Star”.

Hārtlijam, kurš noslēdzis piecu gadu līgumu, Latvijas izlasi būtu jātrenē gan 2021.gadā arī Rīgā gaidāmajā pasaules čempionātā, gan 2022.gada Pekinas olimpiskajās spēlēs. Tomēr viņam katru gadu būs iespēja līdz 31.janvārim pārtraukt kontraktu, ja viņš saņems piedāvājumu no Nacionālās hokeja līgas (NHL).

1 komentārs