Savainots treneris un trīs vārti mazākumā: “Flames” NHL mačā sagrauj “Coyotes”

NHL.COM

Svētdien Nacionālajā hokeja līgā aizvadītas četras spēles. Vienā no tām Kalgarī “Flames” spēja gūt trīs vārtus mazākumā un ar 6:1 pārspēt Arizonas “Coyotes”.

Spēles rezultātu astotajā minūtē atklāja Sems Monahams, taču Noa Hanfins 17.minūtē no asa leņķa ar pirmajiem vārtiem mazākumā panāca 2:0.

Otrā perioda sākumā cieta “Flames” treneris Bils Pīters. Komandas soliņa virzienā lidojošā ripa trāpija treneri pa žokli, kā rezultātā viņam nācās pamest laukumu.

Nākamajā periodā Pīters ar astoņām šuvēm uz zoda atgriezās uz komandas soliņa, turklāt pēc tam sniedza arī interviju.

Otrajā periodā “Flames” panāca 4:0, taču trešā perioda ceturtajā minūtē Kalgarī komanda “Coyotes” vairākumā spēja 24 sekunžu laikā gūt divus vārtus, panākot jau 6:0. Goda vārtus “Coyotes” guva septiņas minūtes pirms spēles beigām, kad precīzs bija Kelers. Pa diviem vārtiem “Flames” sastāvā Hanfinam un Markam Jankovskim.

“Flames” komandas vēsturē šī ir trešā reize, kad komanda iemet trīs vārtus mazākumā vienā spēlē. Pārējās spēlēs ar rezultātu 5:2 uzvaras guva “Lightning”, “Predators” un “Kings” komandas.