Sarkanā Mašīna Rīgā darbojas ar pilniem apgriezieniem un izcīna pārliecinošu uzvaru

5 komentāri
KASPARS VOLONTS

Rīgas ”Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē “Arēnā Rīga” ar 1:7 zaudēja Rietumu konferences līderiem Maskavas CSKA.

Rīdzinieku labā vārtus guva Jevgeņijs Gračovs.

Rīdziniekiem bija tikai pāris labas vārtu gūšanas iespējas. Viena no tām bija otrajā periodā, kad pēc Mika Indraša piespēles viens pret viesu vārtsargu tika izvirzīts Nikolajs Jeļisejevs, kurš bija bīstamākais uzbrucējs mājinieku rindās. Tomēr ripu savaldīt neizdevās.

Mača piektajā minūtē izcēlās Maksims Šalunovs, uzvaras vārtus viesi iemeta jau devītajā minūtē, kad precīzs bija Sergejs Andronovs, bet 14.minūtē vairākumu realizēja Džons Gilmors.

Arī turpinājumā CSKA bija nospiedošs pārsvars, lauvas tiesu vārtu gūstot no vārtu priekšas. To nespēja mainīt arī vārtsargu maiņas mājinieku nometnē. Spēli sāka Ivans Naļimovs, pēc trešajiem zaudētajiem vārtiem viņu nomainīja Ēriks Vītols. Pēc piektā zaudētā “gola” vārtos atkal stājās Naļimovs.

Goda vārtus precīzi divas minūtes pirms cīņas beigām, palabojot vārtu priekšā Sīdžeja Lipona metienu, guva Gračovs. Rezultatīva piespēle arī Robertam Mamčičam.

Viesiem trīs rezultatīvas piespēles Konstantīnam Okulovam, bet pa diviem punktiem sakrāja pieci hokejisti, ar diviem vārtiem izceļoties Andronovam.

Viesu vārtos Aleksandrs Šaričenkovs atvairīja 21 mājinieku metienu.

Rīdziniekiem šī bija pēdējā mājas spēle pirms piecu maču izbraukumu sērijas, kas 15.janvārī sāksies Čerepovecā pret “Severstal”.