Sāpīgākie vārti karjerā! NHL hokejists ieraida ripu vārtos ar savu seju

5 komentāri
Sāpīgākie vārti karjerā! NHL hokejists ieraida ripu vārtos ar savu seju
USA TODAY/SCANPIX

Nacionālās hokeja līgas kluba Arizonas ”Coyotes” pirmgadnieks Konors Garlends turpināja savu vārtu gūšanas sēriju un pretinieku vārtsargus pārspējis jau četrās spēlēs pēc kārtas.

Tomēr tieši šie gūtie vārti pret Edmontonas ”Oilers”, visticamāk, paliks spēlētāja atmiņā vēl ilgāku laiku: pirmkārt, kamēr sadzīs sejas trauma, otrkārt, vārti bija ļoti unikāli.

Vārtu guvumu Garlends nopelnīja vairākumā, kad, nepagūstot laicīgi piecelties no ledus pretinieku vārtu priekšā, sava komandas biedra Džordana Esterles raidīta ripa trāpīja tieši Garlendam pa seju un atrada savu ceļu vārtos.

Garlends gan lielu sajūsmu par gūtajiem vārtiem neizrādīja, jo tobrīd viņa prātā bija atrast iemeslu, kādēļ viņa seja asiņo.

”Es nebiju pārāk drošs, kas trāpīja man. Es zināju, ka tas bija kaut kas, tad es redzēju asinis, un, kad es notupos atpakaļ pie ledus, Esterle nokliedzās:”Labs vārtu guvums!””

Garlendam vārtu guvums maksāja 10 šuves uz sejas, tomēr, būdams tipisks hokejists, viņš bija uz ledus jau trešajā periodā.

Spēlē ar rezultātu 3:2 uzvaru svinēja ”Coyotes”, Garlendam gūstot uzvaras vārtus.

5 komentāri