Sanhosē “Sharks” otrajā pagarinājumā uzvar Vegasas “Golden Knights” un izlīdzina rezultātu sērijā

AP/LETA

Sanhosē “Sharks” sestdien Nacionālās hokeja līgas Rietumu konferences pusfināla otrajā spēlē otrajā pagarinājumā ar 4:3 uzvarēja Vegasas “Golden Knights” un izlīdzināja rezultātu sērijā 1-1.

Pēc diviem Viljama Karlsona precīziem metieniem Vegasas “Golden Knights” izvirzījās vadībā 2:0. “Sharks” aizsargs Brents Bērnss samazināja rezultāta starpību un Logans Kutūrs panāca neizšķirtu.

Vēlāk Bērnss vadībā izvirzīja Sanhosē, bet trešā perioda vidū Neits Šmits panāca 3:3. Uzvaras vārtus “Sharks” labā otrā pagarinājuma sestajā minūtē guva Logans Kutūrs. Pēc pirmajiem diviem mačiem rezultāts sērijā ir neizšķirts 1-1.

Austrumu konferences pusfināla pirmajā spēlē Bostonas “Bruins” ar 6:2 uzvarēja Tampabejas “Lightning”.