Rihardam Bukartam vārti, viņa “Admiral” izbraukumā piekāpjas Maskavas CSKA

CSKA-HOCKEY.RU

Rihards Bukarts piektdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas spēlē, viņa Vladivostokas “Admiral” ar 1:2 izbraukumā piekāpjoties Maskavas CSKA.

Latvijas uzbrucējs vienīgos vārtus komandas labā guva 36.minūtē, kad pretuzbrukumā brīvs tika pie ripas pretī pretinieku vārtiem. Viņš uz laukuma pavadīja 16 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un izdarīja arī divus spēka paņēmienus.

Pēdējās divās aizvadītajās spēlēs “Admiral” piekāpās Čeļabinskas “Traktor” vienībai ar rezultātu 2:4 un 3:4, bet pirms tam uzvarēja Mika Indraša pārstāvēto “Vitjaz” ar 3:2.

Austrumu konferences kopvērtējumā Bukarta pārstāvētā komanda ieņem pēdējo vietu ar 17 spēlēs izcīnītiem 11 punktiem.

Jāņa Jaka pārstāvētā “Sochi” izbraukumā ar 2:4 cieta zaudējumu pret Čeļabinskas “Traktor” vienību.

Jaks asistēja otrajā komandas vārtu guvumā. Viņš kopā uz laukuma pavadīja 21 minūti un 43 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Soču komandas labā vārtus guva Amirs Garajevs un Ņikita Feoktistovs, bet “Traktor” vienībā ar diviem gūtajiem vārtiem izcēlās Tomašs Hika, bet vēl pa vieniem vārtiem guva Tēmu Pulkinens un Ņikita Tertišnijs.

Iepriekšējā aizvadītajā spēlē pret Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kurā “Soči” uzvarēja pēcspēles metienos, Jaks arī atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Kopvērtējumā Rietumu konferencē Soču komanda ieņem pēdējo vietu ar 12 izcīnītiem punktiem 19 spēlēs.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Pirmsspēles apskats: "Torpedo" patīk spēlēt gaisīgu, piespēlēm bagātu un meistarīgu hokeju

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

Skaisti Masuaku vārti ļauj "West Ham" pārspēt "Chelsea", Origi kompensācijas laikā izrauj "Liverpool" uzvaru pār "Wolverhampton"

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs