Rīgas Dinamo šonedēļ plāno tikt skaidrībā ar jauno galveno treneri

Pievienot komentāru
Rīgas Dinamo šonedēļ plāno tikt skaidrībā ar jauno galveno treneri
Foto: LETA ()

Kontinentālās hokeja līgas Latvijas komanda Rīgas Dinamo šonedēļ plāno tikt skaidrībā ar jauno galveno treneri, aģentūrai R-Sport norādīja vienības ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs.

Lai gan arī šovasar izskanējušas runas par Rīgas Dinamo finansiālajām problēmām, Latvijas klubs ir apstiprināts nākamās sezonas KHL dalībnieku vidū.

“Viss notiek pakāpeniski, mierīgā garā strādājam. Daži hokejisti ir atgriezušies no atvaļinājuma, lielākoties gados jaunie. Savukārt ar gados vecākajiem vēl risinām problēmas, kamēr cits iziet medicīniskās pārbaudes,” pauda Sējējs. “Esam ieplānojuši svētdien doties uz treniņnometni, kur visa komanda pirmo reizi arī sapulcēsies. Saistībā ar treneri šonedēļ vēl jānokārto atlikušās detaļas, lai uz treniņnometni dotos jau ar viņu. Ārzemnieks vai krievu valodā runājošais? Viņš runā hokeja valodā.”

Zināms, ka vienības sastāvs jau ir nokomplektēts, tomēr pagaidām līgumi netiek slēgti neskaidrās finanšu situācijas dēļ. Tiesa, pirmdien pagājušās sezonas Rīgas Dinamo līderis Tims Sestito sociālajos tīklos atklāja, ka ir ceļā uz Latvijas galvaspilsētu.

Nākamās sezonas kalendāra apstiprināšana paredzēta 15.jūlijā, bet sezona sāksies 22.augustā.

Rīgas “Dinamo” 17.jūlija aizvadīs tradicionālo treniņnometni Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā, kas ilgs līdz 28.jūlijam. Tās laikā Valmierā arī tiks aizvadīta pirmā pārbaudes spēle, 23.jūlijā tiekoties ar Arta Ābola trenēto, kā arī Edgara Masaļska un Kristapa Sotnieka pārstāvēto Toljati Lada komandu.

Uzreiz pēc treniņnometnes beigām notiks arī otrā pārbaudes spēle, kad 29.jūlijā Inbox.lv ledus hallē Piņķos Rīgas Dinamo tiksies ar Novosibirskas Sibirj. Pēc tam komanda turpinās trenēties Piņķos, bet 31.jūlijā dosies uz Ņižņijnovgorodu, kur no 1. līdz 7.augustam piedalīsies Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora kausa izcīņā un tās ietvaros piedalīsies piecās spēlēs, tiekoties ar Pētera Skudras trenēto un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ņižņijnovgorodas Torpedo, Kazaņas Ak Bars, Čerepovecas Severstaļ, Ņižņekamskas Ņeftehimik un Jaroslavļas Lokomotiv.

Savukārt no 14. līdz 18.augustam Arēnā Rīga norisināsies tradicionālais turnīrs, ko organizē Rīgas Dinamo. Kā jau iepriekš vēstīts, tajā šogad bez mājiniekiem piedalīsies arī Lokomotiv, Ak Bars un Minskas Dinamo vienības. Komandas piedalīsies viena apļa turnīrā, pēc kura rezultātiem tiks aizvadītas spēles par pirmo un trešo vietu.